Czy marzysz o bezproblemowym codziennym życiu dzięki technologii?

 

Dzień jak co dzień gdy:

1. Każdy w rodzinie może obsługiwać urządzenia audio.
2. Wysublimowana jakość dźwięku jest regułą, a nie wyjątkiem.
3. Wszystkie technologie pracują razem, a nie osobno.

SA – cool scandinavian loudspeakers prezentuje pierwsze kolumny które łączą stare i nowe technologie, tworząc proste i przyjazne rozwiązania dla użytkowników.

 

Najpierw muzyka. To nasza historia. Nasza Legenda.

 

Dwie bezprzewodowe kolumny. To wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się dźwiękiem niesamowitej jakości. Pożegnaj się z kablami, dodatkowymi urządzeniami i całym bałaganem…

Otwórz się na nowe doświadczenia muzyczne.

Prezentujemy nową serię kolumn System Audio Legend. Legend SA silverback to prawdziwa rewolucja: muzyka jest przesyłana bezprzewodowo do kolumn z Twojego telefonu komórkowego ale może również pochodzić z Twojego tabletu, komputera, gramofonu czy CD.

To Twoja decyzja.

Nasze kolumny zostały uwolnione od kabli. Kable zostały zastąpione sygnałem bezprzewodowym, który jest tak dobry, jak najlepszy kabel na świecie. Kolumny potrzebują tylko zasilania sieciowego.

Zbyt wiele rozwiązań technologicznych nie działa razem. Zamiast tego ograniczają ludzi i budują niepotrzebne mury. Chcemy rzucić wyzwanie tej filozofii, dlatego wprowadziliśmy wiele technologii do kolumn, aby były dostępne dla większości rozwiązań.  Mamy wbudowaną funkcję Airplay dla Twojego Apple oraz Chromecast na Androida. Również:

* Bluetooth
* DLNA (muzyka w Twojej sieci)
* USB Audio
* 24 bity / 192 kHz
* Spotify Connect

 

Nie wspominając już o … HDMI (ARC), dzięki czemu możesz używać kolumn z telewizorem. Bezprzewodowo.

Jednak nie wszystkie urządzenia są  bezprzewodowe. Wiemy to,więc jeśli masz urządzenia, które używają kabli, po prostu czytaj dalej.

Twój gramofon, CD, konsola do gier łatwo łączą  się z naszym hubem, który przesyła sygnał dźwiękowy do kolumn.  To nie może być łatwiejsze. Nasz bezprzewodowy sygnał nosi nazwę WiSA.

Kolumny z rodziny Legend SA silverback łatwo łączą  się z np. Bang & Olufsen, LG, Pioneer, Onkyo, TEAC, Primare i wieloma innymi markami.  Bezprzewodowo.  WiSA oznacza również, że możemy przesyłać najlepszą jakość sygnału bezprzewodowego, którą można uzyskać:   24 bity / 96 kHz.

Twoje kolumny  Legend SA silverback są  przygotowane do wejścia w świat bezprzewodowego cyfrowego kina domowego 7.1. Wymagane jest tylko podłączenie kolumny za pomocą kliknięcia przycisku zgodnie z jej położeniem w kinie domowym (lewy tylny głośnik, środkowy lub prawy głośnik surround itp.) W ten prosty sposób ustawiasz kino bezprzewodowe z maksymalnie 8 głośnikami.  Innymi słowy, nie sprzedawaj głośników, bo chcesz kina domowego. Zbuduj na tym, co masz i przypisz każdy z głośników, zgodnie z ich pozycją w kinie domowym. Wszystko za jednym naciśnięciem przycisku.

Możesz urządzić imprezę bez obawy o bezpieczeństwo kolumn.  Legend SA silverback są w stanie grać naprawdę  głośno, a poniewaz obwód bezpieczeństwa stale monitoruje głośnik, więc nic się nie przeciąży, ani nie spali .

Jesli zechcesz, kolumny będą działać w trybie mono za dotknięciem przycisku. Jest to praktyczne, gdy masz gości i chcesz cieszyć się muzyką w kuchni i salonie.  Możesz także  używać wielu kolumn bezprzewodowych w systemie wielopomieszczeniowym, kontrolowanym przez Twoją aplikację.