SA mantra 50
  • Moc: do 200 Wat
  • Impedancja: 8 ohm
  • Skuteczność (1W, 1m): 89 dB
  • Pasmo przenoszenia: 45-35.000 Hz +/- 1.5 dB
  • Wymiary (SxWxG): 14,5x108x27.5 cm
  • Waga: 16,3kg

SA mantra 50


Ciesz się muzyką jak nigdy wcześniej

SA mantra 50 nie tylko reprodukuje muzykę, ale także tworzy atmosferę. W każdym utworze, artysta staje na przeciw słuchacza, pozwalając na wyjątkowe doznania.

Szybkość

Nasze 4” woofery, są mniejsze, szybsze i bardziej precyzyjne niż klasyczne przetworniki niskotonowe. Dzięki nim, kolumny SA dostarczają realistycznego i angażującego brzmienia, a SA mantra 50 jest jednym z wielu sposobów na doświadczenie tego, jak nasze podejście sprawdza się w rzeczywistości.

Innowacja

SA projektuje kolumny z wykorzystaniem małych przetworników od 1984r, czyli na długo zanim ktokolwiek inny zastosował tego typu rozwiązanie. Naszym sekretem jest umiejętność wyjątkowego łączenia potężnego i precyzyjnego brzmienia, okraszonego dużą dawką muzykalności z konstrukcji po których wyglądzie, ciężko by się tego spodziewać. Sa mantra 50 jest tego świetnym przykładem.

SA mantra 50: historia innowacji

W System Audio kolumna to coś więcej niż po prostu kolumna. To za każdym razem innowacja. Od początków XXI, model 50 jest konstrukcją bazującą na budowie 2½ drożnej z czterema, 4” wooferami oraz 1” tweeterem. Przez cały ten czas wprowadziliśmy szereg udoskonaleń zarówno w zakresie wykorzystywanych materiałów jak i technologii. Do dziś, SA mantra 50 pozostaje najbardziej zrównoważoną konstrukcją jaką zrobiliśmy.